Złote Gody w Rudnej: Jubileusz i prezydenckie odznaczenie

W miniony piątek w Rudnej świętowano Złote Gody – rocznica par, których małżeńska przygoda trwa już od 50 lat. Podczas uroczystości Wójt Gminy Rudna Adrian Wołkowski wręczył Jubilatom nadany przez Prezydenta RP Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Uroczystość wypełniła się wzruszeniem i radością, gdy Jubilaci składali sobie nawzajem serdeczne życzenia i dziękowali za wspólnie przeżyte lata. Atmosferę podgrzały występy artystyczne przedszkolaków z Gminnego Przedszkola w Rudnej, którzy zaprezentowali m.in. kreatywną i rozbrajającą interpretację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”. Następnie scenę opanowali młodzi muzycy – zespół dzieci szkolących się w grze na ukulele pod okiem instruktora Remigiusza Chudasa. Ich występ dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo uśmiechu.

Złote Gody po raz kolejny udowodniają nam, że miłość, szacunek i wzajemne wsparcie są fundamentem trwałego i szczęśliwego związku. Dostojni Jubilaci stali się wzorem do naśladowania dla młodszych pokoleń, inspirując ich do budowania silnych i pełnych ciepła relacji.

Życzymy Jubilatom kolejnych pięknych lat wspólnego życia, wypełnionych miłością, zdrowiem i nieustającą radością. Niech każdy dzień będzie dla nich niczym złota moneta – pełen blasku i szczęścia.