Zamczysko 2023 w Chobieni właśnie przeszło do historii, pozostawiając po sobie piękną mozaikę barwnych chwil i dreszczu emocji. To niezwykłe wydarzenie wypełnione było po brzegi koncertami, celebrując artystyczne talenty najróżniejszych muzyków.

Na scenie Zamczyska mogliśmy podziwiać występy takich zespołów, jak SUMMER BOIZ, DESTINY BAND, VINCENT, a także Tomasza Dolskiego, uzdolnionego skrzypka i zdobywcę trzeciego miejsca w pierwszej edycji programu „Must Be the Music”. Z DZIELNI CHŁOPCY natomiast, prezentujący akustyczny blues, sprawili, że melodia przemknęła przez dusze słuchaczy nostalgicznym śladem odprężonych brzmień. Momentem, na który wszyscy czekali, był występ wieczoru – zespół GOLDEN LIFE, który rozpalił publiczność swoją energią i pasją.

To wydarzenie było jednak nie tylko serią koncertów, lecz także okazją do integracji pasjonatów dwóch kółek i oddania hołdu różnorodności motocyklowej. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Zamczysku 2023, współtworząc atmosferę radości i dobrej zabawy.