Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Zabytki Gminy Rudna 2023”.

Komisja stanęła przed trudnym wyborem, gdyż każda praca stanowiła osobne świadectwo kwitnącego talentu i pasji do tworzenia. Ale oto nasi laureaci:
🥇 Lena Książek triumfowała w kategorii dzieci od 6 do 8 lat! Jej rysunek zachwycił dbałością o detale i wyrazistością. Gratulujemy, Lena!
🥈 Miejsce drugie zajęła Maja Uchmanowicz.
🥉 Miejsce trzecie przypadło Arturowi Kozakowi.
🥇 Antoni Nosal zajął pierwsze miejsce w kategorii dzieci od 9 do 12 lat! Jego dzieło urzekło kolorystyką, oryginalnością i przemyślaną kompozycją. Brawo, Antoni!
🥈 Miejsce drugie zajęła Gabriela Kaczyńska.
🥉 Miejsce trzecie zajął Kevin Szlama.
🥇 Julia Czuczak zdobyła pierwsze miejsce w kategorii młodzieży od 13 do 15 lat! Jej praca zaskoczyła komisję inwencją stylistyczną, ekspresją oraz atrakcyjną techniką harmonizowania barw. Gratulacje, Julia!
🥈 Miejsce drugie zajął Hubert Bigos.
🥉 Miejsce trzecie zajęła Emilia Smakuła.
Młodych artystów czeka prawdziwe wyróżnienie – dzieła zdobywców pierwszych miejsc zagoszczą w kalendarzu Gminnym na nadchodzący rok.
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników konkursu. Pokazaliście nam, że zabytki naszej Gminy kryją w sobie kopalnie artystycznych inspiracji. Dziękujemy również instruktorom świetlic i rodzicom za wsparcie oraz, jakże cenną dla młodego ducha, motywację, by spróbować swoich sił.
Zapraszamy po odbiór nagród! Czekamy na Was na ulicy Ścinawskiej 19, od godziny 12:00 w poniedziałek, oraz każdego kolejnego dnia od godziny 7:30 rano do 15:30. 🎁